Контактні телефони:

(03249) 4-24-59    (099) 755-68-61    (093) 521-98-89

Послуга < Швидко спатити > дозволяє здійснювати оплату послуг компанії Візор - Гал не виходячи з дому чи офісу, за допомогою електронної картки Visa/MasterCard.
Для цього Вам необхідно відвідати веб-сайт: secure.privatbank.ua/arslan.

Для здійснення оплати Вам необхідно знати персональний номер особового рахунку, який можна дізнатися наступними способами:
1. В договорі про надання послуг, розділ "Специфікація послуг" - поле "Номер особового рахунку" (5 або 6 цифр).
2. На персональній веб - сторінці сервера статистики, за адресою billing.4grad.in.ua .

I. Відкрийте веб - сторінку особового рахунку - billing.4grad.in.ua, для перегляду персонального номеру особового рахунку. Для доступу Вам необхідно ввести логін та пароль (дізнатись їх можна у договорі надання послуг - розділ "Специфікація послуг").

II. Ввівши логін та пароль для входу, натисніть кнопку "Показати", після чого відкриється персональна сторінка особового рахнку. У полі "Номер особового рахунку" Ви побачите п'яти- або шестизначне число (виділене червоним), яке необхідне для здійснення оплати послуг.

IІI. Відкрийте сторінку миттєвих платежів - secure.privatbank.ua/arslan. У формі для введення персональних даних Вам необхідно ввести персональний номер особового рахунку (із кроку №2) в поле "Номер рахунку" (5 або 6 цифр) та потрібну суму поповнення в поле "Сума поповнення" (мінімально - 10 грн.) Після введення усіх даних, натисніть кнопку "Далі".

IV. Ви побачите форму для підтвердження оплати. Будь - ласка ще раз перевірте правильність введених даних, і якщо все вірно - натисніть кнопку "Далі".

V. На наступній сторінці Ви побачите форму для введення реквізитів електронної картки. Після того, як буде вірно введено усі дані, з'явиться кнопка "Далі", для переходу до наступної сторінки.

VI. Для підтвердження платежу Вам необхідно вказати власний номер мобільного телефону, на який прийде SMS-повідомлення із паролем для підтвердження. Введіть номер мобільного телефону в поле "Телефон" у відповідному міжнародному форматі та натисніть кнопку "Далі".

VІI. На Ваш мобільний телефон протягом декількох хвилин надійде SMS-повідомлення, із секретним паролем. Будь - ласка введіть цифровий пароль у поле "Пароль" на веб - сторінці сервісу поповення. Натисніть кнопку "Далі" для остаточного підтвердження та завершення платежу.

VIIІ. Після успішного завершення операції Ви побачите повідомлення про поповнення Вашого особового рахунку, гроші на який надійдуть протягом декількох хвилин.

P.S. Якщо у Вас виникли певні труднощі при здійсненні оплати, Ви можете скористатися сервісом "Допомога он-лайн" (знаходиться у верхньому правому кутку сторінки оплати послуг), та отримати відповідь від оператора у режимі чату, або у сервісному центрі компанії Візор - Гал.

Здійснюйте оплату послуг швидко та зручно!